![Επέστρεψε στον ΠΑΣ Γιάννινα η Ξανθοπούλου - Το μπάσκετ όπως το παίζουμε στη γειτονιά μας - agapotobasket Επέστρεψε στον ΠΑΣ Γιάννινα η Ξανθοπούλου - Το μπάσκετ όπως το παίζουμε στη γειτονιά μας - agapotobasket](https://www.agapotobasket.gr/media/k2/items/cache/95463df6dfd370a5ef1f4da6158ed909_XL.jpg)
Επέστρεψε στον ΠΑΣ Γιάννινα η Ξανθοπούλου - Το μπάσκετ όπως το παίζουμε στη γειτονιά μας - agapotobasket
Η Παναγιώτα Ξανθοπούλου, αθλήτρια Βόλεϊ του Ολυμπιακού Π., έκανε την εγγραφή της στην ειδικότητα «Marketing» στο ΙΕΚ ΑΛΦΑ Αθήνας | Η Παναγιώτα Ξανθοπούλου, αθλήτρια 🏐 Βόλεϊ του Ολυμπιακού Π., έκανε την εγγραφή
![Να γίνει και η Volley League Γυναικών επαγγελματικό πρωτάθλημα θέλουν οι βολεϊμπολίστριες | Gazzetta Να γίνει και η Volley League Γυναικών επαγγελματικό πρωτάθλημα θέλουν οι βολεϊμπολίστριες | Gazzetta](https://www.gazzetta.gr/sites/default/files/styles/og_image/public/2022-04/3381000_1.jpg?itok=mJbCEUQ8)
Να γίνει και η Volley League Γυναικών επαγγελματικό πρωτάθλημα θέλουν οι βολεϊμπολίστριες | Gazzetta
![Volley League Γυναικών: «Ξηλώνουν» τις ξένες στον Ολυμπιακό, έρχεται ο Μικέλι και σηκώνει μανίκια - Onsports.gr Volley League Γυναικών: «Ξηλώνουν» τις ξένες στον Ολυμπιακό, έρχεται ο Μικέλι και σηκώνει μανίκια - Onsports.gr](https://cdn.onsmd.gr/media/com_news/story/2022/05/17/779733/main/3500733.jpg)
Volley League Γυναικών: «Ξηλώνουν» τις ξένες στον Ολυμπιακό, έρχεται ο Μικέλι και σηκώνει μανίκια - Onsports.gr
Volley Live - Ανανέωσε με τον Ολυμπιακό η Παναγιώτα Ξανθοπούλου Την φανέλα του Ολυμπιακού και τη νέα αγωνιστική χρονιά θα φοράει και η Παναγιώτα Ξανθοπούλου. Η 22 χρόνη (1μ80) διεθνής πασαδόρος ανανέωσε
![Πρώτη συγκέντρωση για τη γυναικεία ομάδα βόλεϊ του ΟΣΦΠ - Sports - Βόλεϊ - Ολυμπιακός | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6 Πρώτη συγκέντρωση για τη γυναικεία ομάδα βόλεϊ του ΟΣΦΠ - Sports - Βόλεϊ - Ολυμπιακός | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6](https://resources.sport-fm.gr/supersportFM/images/news/21/08/03/osfp_013107.jpg?w=880&f=bicubic)