Anna Efthymiou-Άννα Ευθυμίου - Γλυκουλη μου, Γ´ Δημοτικού φέτος! Μεγαλώνουμε! Καλή σχολική χρόνια σε σένα και σε όλους τους μαθητές όλων των βαθμίδων! Πάλι μια δυσκολη χρόνια λόγω της πανδημίας... Ας τηρήσουμε
![Αργυρώ on X: "«Πάντως δεν είναι έτσι, γλυκούληδες που μας βοηθάνε» Η Ειρήνη εκπροσωπεί όλο το Twitter #MetaTiFwtia https://t.co/ZpJ6QdB2iY" / X Αργυρώ on X: "«Πάντως δεν είναι έτσι, γλυκούληδες που μας βοηθάνε» Η Ειρήνη εκπροσωπεί όλο το Twitter #MetaTiFwtia https://t.co/ZpJ6QdB2iY" / X](https://pbs.twimg.com/media/F-ClMUGXkAAIjJy.jpg)
Αργυρώ on X: "«Πάντως δεν είναι έτσι, γλυκούληδες που μας βοηθάνε» Η Ειρήνη εκπροσωπεί όλο το Twitter #MetaTiFwtia https://t.co/ZpJ6QdB2iY" / X
Δεν ξέρω τι λέτε εσείς κορίτσια αλλά ο Μπεν Άφλεκ παραμένει ο κορυφαίος στην προτίμηση μου-Δείτε τον ειδικά τώρα που ετοιμάζεται για Batman! Θεός και γλυκούλης (φωτό) | eirinika.gr
![O ΕΟΠΠΥ κλείνει την αγορά των διαβητικών παπουτσιών, ελέγχει τα σημεία αλλά δεν ελέγχει το προϊόν! Συνέντευξη με την Αικ. Καψιμάνη. - Γλυκούλι O ΕΟΠΠΥ κλείνει την αγορά των διαβητικών παπουτσιών, ελέγχει τα σημεία αλλά δεν ελέγχει το προϊόν! Συνέντευξη με την Αικ. Καψιμάνη. - Γλυκούλι](https://glykouli.gr/wp-content/uploads/2017/10/aik.-kapsimani-8.jpg)