Ονείρου Χρώματα - Δε γυρεύω μήτε το σταμάτημα, μήτε το γύρισμα προς τα πίσω, γυρεύω το νου, την ευαισθησία και το κουράγιο των ανθρώπων που προχωρούν εμπρός. ................................................... ~Γ.Σεφέρης~ Από την ομιλία
![Αποφράξεις Αλεποχώρι, Νέα Πέραμος, Κινέτα - Σαμούρης Σωτήρης - Αποχετεύσεις Μέγαρα, Άγιοι Θεόδωροι, Μάνδρα, Μαγούλα, Κόρινθος, Ελευσίνα - 24ΩΡΗ Εξυπηρέτηση Αττική, Κορινθία, Βοιωτία. - 4ty.gr Αποφράξεις Αλεποχώρι, Νέα Πέραμος, Κινέτα - Σαμούρης Σωτήρης - Αποχετεύσεις Μέγαρα, Άγιοι Θεόδωροι, Μάνδρα, Μαγούλα, Κόρινθος, Ελευσίνα - 24ΩΡΗ Εξυπηρέτηση Αττική, Κορινθία, Βοιωτία. - 4ty.gr](https://content.4ty.gr/subdomain-bgslideshows/63517/sewrat2.jpg)
Αποφράξεις Αλεποχώρι, Νέα Πέραμος, Κινέτα - Σαμούρης Σωτήρης - Αποχετεύσεις Μέγαρα, Άγιοι Θεόδωροι, Μάνδρα, Μαγούλα, Κόρινθος, Ελευσίνα - 24ΩΡΗ Εξυπηρέτηση Αττική, Κορινθία, Βοιωτία. - 4ty.gr
![Αποφράξεις Αλεποχώρι, Νέα Πέραμος, Κινέτα - Σαμούρης Σωτήρης - Αποχετεύσεις Μέγαρα, Άγιοι Θεόδωροι, Μάνδρα, Μαγούλα, Κόρινθος, Ελευσίνα - 24ΩΡΗ Εξυπηρέτηση Αττική, Κορινθία, Βοιωτία. - 4ty.gr Αποφράξεις Αλεποχώρι, Νέα Πέραμος, Κινέτα - Σαμούρης Σωτήρης - Αποχετεύσεις Μέγαρα, Άγιοι Θεόδωροι, Μάνδρα, Μαγούλα, Κόρινθος, Ελευσίνα - 24ΩΡΗ Εξυπηρέτηση Αττική, Κορινθία, Βοιωτία. - 4ty.gr](https://content.4ty.gr/subdomain-bgslideshows/63517/sewrat3.jpg)
Αποφράξεις Αλεποχώρι, Νέα Πέραμος, Κινέτα - Σαμούρης Σωτήρης - Αποχετεύσεις Μέγαρα, Άγιοι Θεόδωροι, Μάνδρα, Μαγούλα, Κόρινθος, Ελευσίνα - 24ΩΡΗ Εξυπηρέτηση Αττική, Κορινθία, Βοιωτία. - 4ty.gr
![Δύο νέα σύγχρονα απορριμματοφόρα με σύστημα πλύσης κάδων απέκτησε ο Δήμος Πεντέλης. Δήμητρα Κεχαγιά: Καλύτερες υπηρεσίες καθαριότητας για τους συμπολίτες μας με τα επτά νέα απορριμματοφόρα που αποκτήσαμε την τελευταία διετία - Δύο νέα σύγχρονα απορριμματοφόρα με σύστημα πλύσης κάδων απέκτησε ο Δήμος Πεντέλης. Δήμητρα Κεχαγιά: Καλύτερες υπηρεσίες καθαριότητας για τους συμπολίτες μας με τα επτά νέα απορριμματοφόρα που αποκτήσαμε την τελευταία διετία -](https://penteli.gov.gr/wp-content/uploads/2022/12/IMG_0812-scaled.jpg)
Δύο νέα σύγχρονα απορριμματοφόρα με σύστημα πλύσης κάδων απέκτησε ο Δήμος Πεντέλης. Δήμητρα Κεχαγιά: Καλύτερες υπηρεσίες καθαριότητας για τους συμπολίτες μας με τα επτά νέα απορριμματοφόρα που αποκτήσαμε την τελευταία διετία -
![Τοποθέτηση & χρήση ταχογράφου σε απορριμματοφόρα οχήματα που ανήκουν σε Δήμους (εγκύκλιος) - Aftodioikisi.gr Τοποθέτηση & χρήση ταχογράφου σε απορριμματοφόρα οχήματα που ανήκουν σε Δήμους (εγκύκλιος) - Aftodioikisi.gr](https://www.aftodioikisi.gr/wp-content/uploads/2019/01/KATHARIOTHTA_2.jpg)